Sarayın İncisi » Sarayın incisi – Dong Yi 39.Bölüm Türkçe Dublaj izle
Game advertisements by <a href="http://www.game-advertising-online.com" target="_blank">Game Advertising Online</a> require iframes.

Lütfen üstteki reklama 1 tık atarak bize destek olunuz.
Reklamı geç >>
Navigasyon:
Facebook hesabınızla anında yorum yapabilirsiniz:
4 Yorum
sebirdar demiş ki;

İzlediğim tarihi filmler içinde mükemmel olduğunu değerlendirdiğim bir yapıt.

Özellikle bizde tarihi film yapanların İBRETLE izlemelerini: neyi, nasıl vermeleri konusunda örnek almaları gerektiğini düşünüyorum.

Bizim yapımcılar en önemli ve önde gelen padişahlarımızı yerin dibine geçirip onları birer seks düşkünü gösterirken yabancıların kendi tarihlerine nasıl yaklaştıklarını görmelerini, ibret alıp kendilerine gelmelerini bekliyorum.

ciya demiş ki;

çok güzel dizi ama kraliçe cahangın ağzına balgam atmak istiyorum bide sıçmak

hbozkurt45 demiş ki;

Tek kelime ile MÜKKEMMEL…

hbozkurt45 demiş ki;

İNSAN RUHUNUN MERAK ETTİĞİ HERŞEY FİLİMDE DERS GİBİ ANLATILIYOR.HAZIRLAYIP SUNANLARA BİNLERCE TEŞEKKÜRLER.


Yorumunuz:

Kore ve Japon dizilerinin en popüler diziler arasında yerini almasıyla birlikte, KoreFanatikleri.com olarak amacımız Kore dizilerini Türk seyircisiyle en hızlı ve kolay yoldan ulaştırmak. Aynı zamanda sitemizde asya dizilerinin yanı sıra Asya Filmleri başlığı altında da uzakdoğu sinemasının ürünü birçok kaliteli filmide izleyebilirsiniz. Başka siteye girmenize gerek yok bizi takip edin yeter... Not: Sitemiz sunucularında kesinlikle herhangi bir diziye ait video bulunmamaktadır. Videoların tamamı Dailymotion ve Vkontak video sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sahibi istediği takdirde ilgili içerik 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır. Not: KoreFanatikleri.com dizi altyazılarını Koreanturk ve Yeppudaa gönüllü çeviri ekiplerinden almaktadır. | Site bilgileri : Google Site Map İletişim
x