Saraydaki Mücevher » Saraydaki Mücevher 11.Bölüm izle
Game advertisements by <a href="http://www.game-advertising-online.com" target="_blank">Game Advertising Online</a> require iframes.

Lütfen üstteki reklama 1 tık atarak bize destek olunuz.
Reklamı geç >>
Navigasyon:
Facebook hesabınızla anında yorum yapabilirsiniz:
4 Yorum
ebru demiş ki;

jangum jangum jangum kac defa ızledım senı bılemem ^^

emre demiş ki;

Cangema Cangema Cangema. Tam bir klasik sanat eseri. Defalarca izlenilen ve doyulamayan harika bir dizi. Ve çok güzel seslendirilmiş. Saray da çok hoş gerçekten.. Mutfak Başkahyası Leydi Cang da çok zeki ve iyi birisi. Ama derin ve şer güçler büyü bile yapıyor..

osman kartal demiş ki;

bu diziyi 5 kere izledim ve tekrar izliyorum yoruma gerek varmı :) fakat çok takılıyo izleme zevkimi kırıyor

Denis demiş ki;

bu dizi bana yashama umudu veriyor cangemanin direnishi azmi … helal olsun


Yorumunuz:

Kore ve Japon dizilerinin en popüler diziler arasında yerini almasıyla birlikte, KoreFanatikleri.com olarak amacımız Kore dizilerini Türk seyircisiyle en hızlı ve kolay yoldan ulaştırmak. Aynı zamanda sitemizde asya dizilerinin yanı sıra Asya Filmleri başlığı altında da uzakdoğu sinemasının ürünü birçok kaliteli filmide izleyebilirsiniz. Başka siteye girmenize gerek yok bizi takip edin yeter... Not: Sitemiz sunucularında kesinlikle herhangi bir diziye ait video bulunmamaktadır. Videoların tamamı Dailymotion ve Vkontak video sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sahibi istediği takdirde ilgili içerik 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır. Not: KoreFanatikleri.com dizi altyazılarını Koreanturk ve Yeppudaa gönüllü çeviri ekiplerinden almaktadır. | Site bilgileri : Google Site Map İletişim
x