Itazura na Kiss: Love in Tokyo » Itazura na Kiss: Love in Tokyo 2.Bölüm izle

Facebook hesabınızla anında yorum yapabilirsiniz:
10 Yorum
esra demiş ki;

lütfen diğer bölümlerinide eklermisiniz

senson demiş ki;

lütfen diyer bölümleri de ekleyin

:(

senson demiş ki;

lütfen diyer bölüleri de ekleğin

gizem demiş ki;

4.böülümden sorasını izleyemiyorummmm lütfen yardımcı olurmusunuz

jang so min demiş ki;

yhaa bunun ilk başta playful kiss dizisine benzemediğini düşünmüştüm ama harbide tıpkısı yani çok şaşırdım üstelik japonlardan böyle birşey beklemezdim dizinin replikleri bile aynı eğer diğer bölümü merak ediyorsanız açın playful kiss'i izleyin yani ben bu diziye söyleyecek söz bulamıyorum bu yaptıklrına özentilik derler

yk10 demiş ki;

jans so min zaten dizi playful kiss'in uyarlaması.Ülkeler birbirlerine senaryoları satabilirler vebunun adı özentilik değil uyarlamadır.Dünyanın her ülkesinde olan bir olay bu.Türkiyede dahil.

tuğba demiş ki;

playful kissin aynısı ama playful karakterleri ve oyuncuları dahan gzüel izleyin…

tuğba demiş ki;

türkiye'nin dizilerini kim alır ki

sema demiş ki;

arkadaşalr bu playfull kiss in aynısı ama emeğe saygı için izliyorum başladım bari bitireyim hemde başkaları oynasaydı nasıl olurdu diye bakıyım dedim ama orjinalin yerini tutmuyor. ben playfull kiss i 2 kere izledim ve bütün repliklerini biliyorum oyüzden bana tuhaf gelsede izliyeceğim :)

hyunajinni demiş ki;

Özenti diyen arkadaşlara sesleniyorum cahilliğinizi gözler önüne sermeyin lutfen. bunun aslı animedir zaten. Konu tamamen japonlara aittir.Ayrica asyada tutan bi konuyu satın alıp her ülke uyarlama yapip kendi oyuncularıyla kendi dizisini çekip yayinliyor. Benim izlediğim ilk disi playfull kiss sonra animeden uyarlandığını ogrendim sonra animesini izledim .kore dizilerine bayiliyorum ama körü körünede savunamam cahil değilim. Çalıntı ve uyarlamanın farklı şeyler olduğunu bilmeden izliyosanız bu dizileri hiç izlemeyin siz bilmesenizde olur!


Yorumunuz:

Kore ve Japon dizilerinin en popüler diziler arasında yerini almasıyla birlikte, KoreFanatikleri.com olarak amacımız Kore dizilerini Türk seyircisiyle en hızlı ve kolay yoldan ulaştırmak. Aynı zamanda sitemizde asya dizilerinin yanı sıra Asya Filmleri başlığı altında da uzakdoğu sinemasının ürünü birçok kaliteli filmide izleyebilirsiniz. Başka siteye girmenize gerek yok bizi takip edin yeter... Not: Sitemiz sunucularında kesinlikle herhangi bir diziye ait video bulunmamaktadır. Videoların tamamı Dailymotion ve Vkontak video sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sahibi istediği takdirde ilgili içerik 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır. Not: KoreFanatikleri.com dizi altyazılarını Koreanturk ve Yeppudaa gönüllü çeviri ekiplerinden almaktadır. | Site bilgileri : Google Site Map İletişim