Boys Over Flowers » Boys Over Flowers 6. Bölüm HD izle
Game advertisements by <a href="http://www.game-advertising-online.com" target="_blank">Game Advertising Online</a> require iframes.

Lütfen üstteki reklama 1 tık atarak bize destek olunuz.
Reklamı geç >>
Navigasyon:
Facebook hesabınızla anında yorum yapabilirsiniz:
8 Yorum
emin demiş ki;

çok güzel bir film yayınlayana teşekkürler

kim hyun joong demiş ki;

çok güzel film hazırlayanı tebrik ediyorumm :D <3

AYÇA demiş ki;

Çok güzel bir dizi çok hoş bence sevmeyen olmaz diye düşünüyorum

Hatice demiş ki;

OYş ben ölürüm go jun pyo ya Çok güzel bir film <3

sümeyra demiş ki;

oysss bee çok talıı gum jan dii

zeynep demiş ki;

yakışıklılık harikası f4 e bitiyorum çoook güzel kiz ayrı bı ozel yayınlana çevirene oynclara yöntmene teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum….

büşra demiş ki;

bu jan di tam mal resmen le min hoo gibi bi çocuğu aldattı ya katıklı salak.

Nur demiş ki;

F4 ün hastasıyaaam ama en çok taa gu jun pyo ya ( le min ho) ölüyorum ama dizi dışında tabiki kim hyun Joong birtanem <3


Yorumunuz:

Boys Over Flowers 25. Bölüm Final HD izleBoys Over Flowers 25. Bölüm Final HD izle
2009 yılında Güney Kore'nin KBS2 kanalında yayınlanan 25 bölümlük bir dram ve gençlik dizisidir. Geum Jan-di fakir bir ailenin çocuğudur, birgün yaptığı bir kahramanlık sayesinde Seulün en ünlü kolejlerinden birinde burslu okumaya hak kazanır. Ancak daha okulun ilk gününden itibaren diğer zengin öğrenciler tarafından dışlanır ve ezilir. Geum Jan-di büyük bir hırsla hem bu okulu bitirecek hemde okulda maruz kaldığı aşağılanmaya direnecek aynı zamanda kendini hiç beklemediği bir aşk üçgeni içinde bulacaktır.
Kore ve Japon dizilerinin en popüler diziler arasında yerini almasıyla birlikte, KoreFanatikleri.com olarak amacımız Kore dizilerini Türk seyircisiyle en hızlı ve kolay yoldan ulaştırmak. Aynı zamanda sitemizde asya dizilerinin yanı sıra Asya Filmleri başlığı altında da uzakdoğu sinemasının ürünü birçok kaliteli filmide izleyebilirsiniz. Başka siteye girmenize gerek yok bizi takip edin yeter... Not: Sitemiz sunucularında kesinlikle herhangi bir diziye ait video bulunmamaktadır. Videoların tamamı Dailymotion ve Vkontak video sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sahibi istediği takdirde ilgili içerik 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır. Not: KoreFanatikleri.com dizi altyazılarını Koreanturk ve Yeppudaa gönüllü çeviri ekiplerinden almaktadır. | Site bilgileri : Google Site Map İletişim
x